Pasirinkite savo šalį ar regioną.

Close
Prisijungti Registruotis El. Paštas:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

SFP-GLX/LCI-40E

B+B SmartWorx, Inc.B+B SmartWorx, Inc.
B+B SmartWorx, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.

Produkto peržiūra

Dalies numeris: SFP-GLX/LCI-40E
Gamintojas / Gamintojas: B+B SmartWorx, Inc.
Prekės aprašymas 1000BASE-LX SINGLE-MODE SFP MOD
Duomenų lapai: SFP-GLX/LCI-40E.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamai / RoHS atitiktis
Akcijų būklė 157 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 157 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
$201.952
Užklausos citata
Prašome užpildyti visus reikiamus laukus su savo kontaktine informacija. Spustelėkite „ SUBMIT RFQ “, mes netrukus susisieksime su jumis elektroniniu paštu. Arba rašykite mums:Info@infinity-electronic.com
  • Tikslinė kaina:
  • Kiekis:
Iš viso:$201.952

Nurodykite mums savo tikslinę kainą, jei kiekiai yra didesni nei rodomi.

  • Dalies numeris
  • Įmonės pavadinimas
  • Kontaktinis vardas
  • El. Paštas
  • Pranešimas

SFP-GLX/LCI-40E specifikacijos

Dalies numeris SFP-GLX/LCI-40E Gamintojas B+B SmartWorx, Inc.
apibūdinimas 1000BASE-LX SINGLE-MODE SFP MOD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamai / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 157 pcs Duomenų lapas SFP-GLX/LCI-40E.pdf
Bangos ilgis 1310nm Įtampa - tiekimas 3.3V
Serija - Montavimo tipas Pluggable, SFP
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 1310nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP Duomenų perdavimo sparta -
Jungties tipas LC Duplex Programos Ethernet

Siuntimas

★ NEMOKAMAI SHIPPING VIA DHL / FEDEX / UPS Jei užsakote daugiau nei 1000 JAV dolerių.
(TIK TIKSTA integriniams grandynams, grandinės apsaugai, RF / IF ir RFID, optoelektronika, jutikliai, keitikliai, transformatoriai, izoliatoriai, jungikliai, relės)

FEDEX www.FedEx.com Nuo $ 35.00 pagrindinio pristatymo mokesčio priklauso nuo zonos ir šalies.
DHL www.DHL.com Nuo $ 35.00 pagrindinio pristatymo mokesčio priklauso nuo zonos ir šalies.
UPS www.UPS.com Nuo $ 35.00 pagrindinio pristatymo mokesčio priklauso nuo zonos ir šalies.
TNT www.TNT.com Nuo $ 35.00 pagrindinio pristatymo mokesčio priklauso nuo zonos ir šalies.

★ DHL / UPS / FEDEX / TNT pristatymo laikas reikės 2-4 dienos visame pasaulyje.

Nedvejodami kreipkitės į mus, jei turite kokių nors klausimų apie siuntą. Rašykite mums el Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

PO PARDAVIMO GARANTIJOS

  1. Kiekvienam Infinity-Semiconductor.com produktui buvo suteiktas 1 metų garantinis laikotarpis. Šiuo laikotarpiu galėtume teikti nemokamą techninę priežiūrą, jei kyla problemų dėl mūsų gaminių.
  2. Jei gausite kokybiškas problemas, susijusias su mūsų produktais, jas gavus, galite išbandyti ir kreiptis dėl besąlygiško grąžinimo, jei galima įrodyti.
  3. Jei produktai yra sugedę arba jie neveikia, galite sugrįžti pas mus per 1 metus, visi krovinių gabenimo ir muitinės mokesčiai tenka mums.

Susijusios žymės

Susiję produktai

SFP-GLX/LCI-20E
SFP-GLX/LCI-20E
Gamintojai: B+B SmartWorx, Inc.
apibūdinimas: 1000BASE-LX SINGLE-MODE SFP MOD
Sandelyje: 446 pcs
parsisiųsti: SFP-GLX/LCI-20E.pdf
RFQ
SFP-GWDM15SC-40E
SFP-GWDM15SC-40E
Gamintojai: B+B SmartWorx, Inc.
apibūdinimas: 1000BASE-WDM TRANS: 1550NM SIN
Sandelyje: 445 pcs
parsisiųsti: SFP-GWDM15SC-40E.pdf
RFQ
SFP-GSX/LC-AE
SFP-GSX/LC-AE
Gamintojai: B+B SmartWorx, Inc.
apibūdinimas: MOD 1000-SX MULTI-MODE 550M SFP
Sandelyje: 939 pcs
parsisiųsti: SFP-GSX/LC-AE.pdf
RFQ
SFP-FXS/LCI-30E
SFP-FXS/LCI-30E
Gamintojai: B+B SmartWorx, Inc.
apibūdinimas: 100BASE-FX SINGLE-MODE SFP MOD
Sandelyje: 596 pcs
parsisiųsti: SFP-FXS/LCI-30E.pdf
RFQ
SFP-GWDM13SC-40E
SFP-GWDM13SC-40E
Gamintojai: B+B SmartWorx, Inc.
apibūdinimas: 1000BASE-WDM TRANS: 1310NM SIN
Sandelyje: 645 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SFP-GSX/LCI-AE
SFP-GSX/LCI-AE
Gamintojai: B+B SmartWorx, Inc.
apibūdinimas: 1000BASE-SX MULTI-MODE SFP MOD
Sandelyje: 761 pcs
parsisiųsti: SFP-GSX/LCI-AE.pdf
RFQ
SFP-GLX/LCI-10E
SFP-GLX/LCI-10E
Gamintojai: B+B SmartWorx, Inc.
apibūdinimas: 1000BASE-LX SINGLE-MODE SFP MOD
Sandelyje: 515 pcs
parsisiųsti: SFP-GLX/LCI-10E.pdf
RFQ
SFP-GTX/RJ45-AE
SFP-GTX/RJ45-AE
Gamintojai: B+B SmartWorx, Inc.
apibūdinimas: MOD 1000-T RJ45 100M SFP
Sandelyje: 220 pcs
parsisiųsti: SFP-GTX/RJ45-AE.pdf
RFQ
SFP-GLX/LC-20E
SFP-GLX/LC-20E
Gamintojai: B+B SmartWorx, Inc.
apibūdinimas: MOD 1000-LX SINGLE-MODE 20KM SFP
Sandelyje: 411 pcs
parsisiųsti: SFP-GLX/LC-20E.pdf
RFQ
SFP-GLX/LC-40E
SFP-GLX/LC-40E
Gamintojai: B+B SmartWorx, Inc.
apibūdinimas: MOD 1000-LX SINGLE-MODE 40KM SFP
Sandelyje: 166 pcs
parsisiųsti: SFP-GLX/LC-40E.pdf
RFQ
SFP-GLX/LC-10E
SFP-GLX/LC-10E
Gamintojai: B+B SmartWorx, Inc.
apibūdinimas: MOD 1000-LX SINGLE-MODE 10KM SFP
Sandelyje: 661 pcs
parsisiųsti: SFP-GLX/LC-10E.pdf
RFQ
SFP-GTX/RJ45I-AE
SFP-GTX/RJ45I-AE
Gamintojai: B+B SmartWorx, Inc.
apibūdinimas: MOD 1000-T RJ45100M SFP
Sandelyje: 233 pcs
parsisiųsti: SFP-GTX/RJ45I-AE.pdf
RFQ

Pramonės naujienos

Rohm prideda 10 automobilių SiC MOSFET
„SCT3xxxxxHR serijos įdiegimas leidžia„ Rohm “pasiūlyti didžiausią AEC-Q101 kvalifikuotų Si...
ON prideda SiC MOSFET
„ON Semiconductor“ pristatė du „SiC MOSFET“, skirtus EVS, saulės ir UPS programoms. Pramonės ...
APEC: TI mano, kad šoninė plokštė su AC-DC yra 15 mW budėjimo režimu
„Šis prietaisas pasiekia geriausią pusiausvyrą tarp didelio efektyvumo ir itin mažo triukšmo, ...
Rėmėjų turinys: SIGLENT SVA1015X spektro analizatorius
SIGLENT SVA1015X spektro analizatorius yra labai galingas ir lankstus įrankis įvairiems matavimams...
Tikimasi, kad šių metų pusmetinės įrangos išlaidos sumažės 14% ir kitais metais išaugs 27%
Dėl 2019 m. Nuosmukio atminties sektoriaus sulėtėjimo pabaigoje trunka trejų metų augimo fab į...
„Power Stamp Alliance“ sumažina pagrindinio procesoriaus poreikį stebėti PSU ir prideda atskaitos dizainą
Aljansas („Artesyn Embedded Technologies“, „Bel Power Solutions“, „Flex“ ir „STMicroelectroni...
APEC: SiC galia ir patobulinti debesų pagrindu veikiantys įrankiai
Paieškos galimybės buvo patobulintos ir yra karuselinio stiliaus meniu, leidžiantis pasirinkti su...
Dengrove prideda erdvinio taupymo DC / DC keitiklių iš „Recom“
Jie skirti naudoti didelės galios tankio ir didelio efektyvumo srityse, kurių galia yra nuo 3,3 W ...
Pirmasis karinės kvalifikacijos „Arm“ procesorius, skirtas „hi-rel“ programoms
LS1046A yra „NXP“ 64 bitų „Arm Layerscape“ portfelio dalis su 1.8GHz keturių branduolių „Arm...