2.5SW270M
RubyconRubycon
2.5SW270M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2.5SW270M
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 270UF 20% 2.5V SMD
Duomenų lapai: 2.5SW270M.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamai / RoHS atitiktis
Akcijų būklė 2768 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2768 pcs
Užklausos citata
  • Kiekis:
Nurodykite mums savo tikslinę kainą, jei kiekiai yra didesni nei rodomi.
  • Dalies numeris
  • Įmonės pavadinimas
  • Kontaktinis vardas
  • El. Paštas
  • Pranešimas
2.5SW270M specifikacijos
Dalies numeris 2.5SW270M Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 270UF 20% 2.5V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamai / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 2768 pcs Duomenų lapas 2.5SW270M.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija PC-CON, SW
Ripple Current @ High Frequency 3.5A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 1189-1553-2
25SW270M
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.114" (2.90mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 9 mOhm Išsamus aprašymas 270µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 270µF Programos General Purpose