25LSW330000MEFC77X151
RubyconRubycon
25LSW330000MEFC77X151 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 25LSW330000MEFC77X151
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP ALUM 330000UF 20% 25V SCREW
Duomenų lapai: 1.25LSW330000MEFC77X151.pdf2.25LSW330000MEFC77X151.pdf3.25LSW330000MEFC77X151.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamai / RoHS atitiktis
Akcijų būklė 1323 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 1323 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
8 pcs
Užklausos citata
  • Kiekis:
Nurodykite mums savo tikslinę kainą, jei kiekiai yra didesni nei rodomi.
  • Dalies numeris
  • Įmonės pavadinimas
  • Kontaktinis vardas
  • El. Paštas
  • Pranešimas
25LSW330000MEFC77X151 specifikacijos
Dalies numeris 25LSW330000MEFC77X151 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP ALUM 330000UF 20% 25V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamai / RoHS atitiktis
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.032" Dia (77.00mm)
Serija LSW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 26A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 28.08A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 1.236" (31.40mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 6.063" (154.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 330000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 330000µF Programos General Purpose