2SLG150M
RubyconRubycon
2SLG150M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2SLG150M
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD
Duomenų lapai: 2SLG150M.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamai / RoHS atitiktis
Akcijų būklė 6678 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6678 pcs
Užklausos citata
  • Kiekis:
Nurodykite mums savo tikslinę kainą, jei kiekiai yra didesni nei rodomi.
  • Dalies numeris
  • Įmonės pavadinimas
  • Kontaktinis vardas
  • El. Paštas
  • Pranešimas
2SLG150M specifikacijos
Dalies numeris 2SLG150M Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamai / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 6678 pcs Duomenų lapas 2SLG150M.pdf
Įtampa - Įvertinta 2V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija PC-CON, SLG
Ripple Current @ High Frequency 2.7A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 1189-1811-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.043" (1.10mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 9 mOhm Išsamus aprašymas 150µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 150µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ NEMOKAMAI SHIPPING VIA DHL / FEDEX / UPS Jei užsakote daugiau nei 1000 JAV dolerių.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT pristatymo laikas reikės 2-4 dienos visame pasaulyje.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2SLG150M1.4X7.3
2SLG150M1.4X7.3
Gamintojai: Rubycon
apibūdinimas: SMD CAP
Sandelyje: 109281 pcs
parsisiųsti: 2SLG150M1.4X7.3.pdf
RFQ
2SLE100M1.4X7.3
2SLE100M1.4X7.3
Gamintojai: Rubycon
apibūdinimas: SMD CAP
Sandelyje: 201929 pcs
parsisiųsti: 2SLE100M1.4X7.3.pdf
RFQ
25PEV330M10X10.5
25PEV330M10X10.5
apibūdinimas: CAP ALUM POLY HYB 330UF 25V SMD