63MU153M2012
RubyconRubycon
Rubycon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 63MU153M2012
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.015UF 20% 63VDC 0805
Duomenų lapai: 63MU153M2012.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamai / RoHS atitiktis
Akcijų būklė 86641 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 86641 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
3000 pcs
Užklausos citata
  • Kiekis:
Nurodykite mums savo tikslinę kainą, jei kiekiai yra didesni nei rodomi.
  • Dalies numeris
  • Įmonės pavadinimas
  • Kontaktinis vardas
  • El. Paštas
  • Pranešimas
63MU153M2012 specifikacijos
Dalies numeris 63MU153M2012 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP FILM 0.015UF 20% 63VDC 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamai / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 86641 pcs Duomenų lapas 63MU153M2012.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Tolerancija 0.015µF
Nutraukimas - Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija PMLCAP®, MU
Srauto srovė - žemas dažnis DC Link, DC Filtering Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 63MU0.01502012X
63MU0.01502012X-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas 63MU153M2012 Lifetime @ Temp. -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) funkcijos -
Išplėstas aprašymas 0.015µF ±20% Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
Dielektrinis diametras Acrylic, Metallized apibūdinimas CAP FILM 0.015UF 20% 63VDC 0805
Dabartinis - nuotėkis 63V