6SW100MX
RubyconRubycon
Rubycon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6SW100MX
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Duomenų lapai: 6SW100MX.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamai / RoHS atitiktis
Akcijų būklė 124958 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 124958 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
2000 pcs
Užklausos citata
  • Kiekis:
Nurodykite mums savo tikslinę kainą, jei kiekiai yra didesni nei rodomi.
  • Dalies numeris
  • Įmonės pavadinimas
  • Kontaktinis vardas
  • El. Paštas
  • Pranešimas
6SW100MX specifikacijos
Dalies numeris 6SW100MX Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamai / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 124958 pcs Duomenų lapas 6SW100MX.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija PC-CON, SW
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.106" (2.70mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 9 mOhm
Išsamus aprašymas 100µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 100µF