LD39080PT18-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LD39080PT18-R
Gamintojas / Gamintojas: STMicroelectronics
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 800MA PPAK
Duomenų lapai: LD39080PT18-R.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamai / RoHS atitiktis
Akcijų būklė 63547 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 63547 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
Užklausos citata
  • Kiekis:
Nurodykite mums savo tikslinę kainą, jei kiekiai yra didesni nei rodomi.
  • Dalies numeris
  • Įmonės pavadinimas
  • Kontaktinis vardas
  • El. Paštas
  • Pranešimas
LD39080PT18-R specifikacijos
Dalies numeris LD39080PT18-R Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 800MA PPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamai / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 63547 pcs Duomenų lapas LD39080PT18-R.pdf
Įtampa (maks.) 0.3V @ 800mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas PPAK Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 497-6016-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA PPAK Dabartinis - silpnas (Iq) 2.5mA
Dabartinis - rezultatas 800mA Valdymo funkcijos Enable