LD39300DT25-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39300DT25-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LD39300DT25-R
Gamintojas / Gamintojas: STMicroelectronics
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 3A DPAK
Duomenų lapai: LD39300DT25-R.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamai / RoHS atitiktis
Akcijų būklė 53143 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 53143 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
Užklausos citata
  • Kiekis:
Nurodykite mums savo tikslinę kainą, jei kiekiai yra didesni nei rodomi.
  • Dalies numeris
  • Įmonės pavadinimas
  • Kontaktinis vardas
  • El. Paštas
  • Pranešimas
LD39300DT25-R specifikacijos
Dalies numeris LD39300DT25-R Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 3A DPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamai / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 53143 pcs Duomenų lapas LD39300DT25-R.pdf
Įtampa (maks.) 0.4V @ 3A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas DPAK Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 497-6150-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A DPAK Dabartinis - tiekimas (maks.) 2.5mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 5µA Dabartinis - rezultatas 3A