SCFS10000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCFS10000
Gamintojas / Gamintojas: Semtech
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL
Duomenų lapai: SCFS10000.pdf
RoHs statusas Sudėtyje nėra švino / RoHS
Akcijų būklė 332 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 332 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
Užklausos citata
  • Kiekis:
Nurodykite mums savo tikslinę kainą, jei kiekiai yra didesni nei rodomi.
  • Dalies numeris
  • Įmonės pavadinimas
  • Kontaktinis vardas
  • El. Paštas
  • Pranešimas
SCFS10000 specifikacijos
Dalies numeris SCFS10000 Gamintojas Semtech Corporation
apibūdinimas DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje nėra švino / RoHS
Galimas kiekis 332 pcs Duomenų lapas SCFS10000.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Standard Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5A
Įtampa - suskirstymas - Serija -
RoHS statusas Bulk Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F - Polarizacija Axial
Veikimo temperatūra - jungtis 150ns Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas SCFS10000
Išplėstas aprašymas Diode Standard 10000V (10kV) 1.5A Through Hole Diodų konfigūracija 5µA @ 10000V
apibūdinimas DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 19.8V @ 3A
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10000V (10kV) Talpa @ Vr, F -55°C ~ 150°C