VM3JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM3JB100R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VM3JB100R
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES CERM WW 3W 100 OHM 5% VERT
Duomenų lapai: 1.VM3JB100R.pdf2.VM3JB100R.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamai / RoHS atitiktis
Akcijų būklė 910168 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 910168 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1500 pcs
Užklausos citata
  • Kiekis:
Nurodykite mums savo tikslinę kainą, jei kiekiai yra didesni nei rodomi.
  • Dalies numeris
  • Įmonės pavadinimas
  • Kontaktinis vardas
  • El. Paštas
  • Pranešimas
VM3JB100R specifikacijos
Dalies numeris VM3JB100R Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES CERM WW 3W 100 OHM 5% VERT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamai / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 910168 pcs Duomenų lapas 1.VM3JB100R.pdf2.VM3JB100R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Serija VM Atsparumas 100 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai VM 3 100 5% B