DNR30US12
XP PowerXP Power
DNR30US12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DNR30US12
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 12V 30W
Duomenų lapai: DNR30US12.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamai / RoHS atitiktis
Akcijų būklė 2226 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2226 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
Užklausos citata
  • Kiekis:
Nurodykite mums savo tikslinę kainą, jei kiekiai yra didesni nei rodomi.
  • Dalies numeris
  • Įmonės pavadinimas
  • Kontaktinis vardas
  • El. Paštas
  • Pranešimas
DNR30US12 specifikacijos
Dalies numeris DNR30US12 Gamintojas XP Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 12V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamai / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 2226 pcs Duomenų lapas DNR30US12.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
Serija DNR Galia (vatais) 30W
Kiti vardai 1470-1098 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas DIN Rail
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Būtiniausia minimali apkrova No
Efektyvumas 84% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 90 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.5A Patvirtinimai CE