ISC0348D12
XP PowerXP Power
ISC0348D12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ISC0348D12
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-12V 3W
Duomenų lapai: ISC0348D12.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamai / pareikalauti inventoriaus patikrinimo
Akcijų būklė 4534 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 4534 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
Užklausos citata
  • Kiekis:
Nurodykite mums savo tikslinę kainą, jei kiekiai yra didesni nei rodomi.
  • Dalies numeris
  • Įmonės pavadinimas
  • Kontaktinis vardas
  • El. Paštas
  • Pranešimas
ISC0348D12 specifikacijos
Dalies numeris ISC0348D12 Gamintojas XP Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-12V 3W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamai / pareikalauti inventoriaus patikrinimo
Galimas kiekis 4534 pcs Duomenų lapas ISC0348D12.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -12V
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 1.5kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (24.0mm x 13.7mm x 8.0mm)
Serija ISC03 Galia (vatais) 3W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 16-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Kiti vardai 1470-3906
ISC0348D12-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
funkcijos Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Efektyvumas 80%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 125mA, 125mA 18V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 125mA, 125mA