SCFS8000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCFS8000
Gamintojas / Gamintojas: Semtech
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL
Duomenų lapai: SCFS8000.pdf
RoHs statusas Sudėtyje nėra švino / RoHS
Akcijų būklė 446 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
Užklausos citata
  • Kiekis:
Nurodykite mums savo tikslinę kainą, jei kiekiai yra didesni nei rodomi.
  • Dalies numeris
  • Įmonės pavadinimas
  • Kontaktinis vardas
  • El. Paštas
  • Pranešimas
SCFS8000 specifikacijos
Dalies numeris SCFS8000 Gamintojas Semtech Corporation
apibūdinimas DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje nėra švino / RoHS
Galimas kiekis 446 pcs Duomenų lapas SCFS8000.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Standard Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 500mA
Įtampa - suskirstymas - Serija -
RoHS statusas Bulk Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F - Polarizacija Axial
Veikimo temperatūra - jungtis 150ns Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas SCFS8000
Išplėstas aprašymas Diode Standard 8000V (8kV) 500mA Through Hole Diodų konfigūracija 1µA @ 8000V
apibūdinimas DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 16.2V @ 3A
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 8000V (8kV) Talpa @ Vr, F -55°C ~ 150°C